Služby

Celkové rekonštrukcie

Na základe požiadaviek zákazníkov i neustálych sťažností na nepoctivých remeselníkov, jsme se rozhodli, že dáme dohromady tím ľudí, ktorí majú radi svoje remeslo a prácu odvedú na 100 % k spokojnosti klienta. * návrh architekta príp. designéra *práce murárske, inštalatérske a kurenárske, elektroinštalačné, maliarske a pod. Potrebujete celkovú rekonštrukciu bytu, domu, kancelárie - SME TU.


Vďaka tomu, že nás oslovíte, ušetríte kopec času, ktorý môžete venovať sebe alebo svojim najbližším.
Ak zastrešíme celú stavbu, ustriehneme všetky termíny, aby vybavenie interiéru prebehlo hladko a bezproblémovo. Nemusíte dookola vyvolávať viacerým firmám, komplexnú realizáciu máte od jedného dodávateľa v super kvalite, v harmónii kontrastov a v pomernej cene.
Balík služieb = individuálne nacenenie. 

 

Ako to u nás funguje Ako to u nás funguje

Na získanie prvého dojmu potrebujete osobné stretnutie. Neváhajte zavolať a dohodnite si stretnutie pri ktorom sa len Vám bude plnohodnotne venovať konzultačná editorka domácnosti. Podľa objemu prác, ktoré chcete prejednať si treba vyčleniť minimálne hodinu svojho času. Všetko spolu rozanalyzujete, vyšpecifikujete, po výbere materiálu sme na rade my. Bezplatne spracujeme cenovú ponuku a 3D projekciu. Po kladnej spätnej väzbe od Vás, dohodneme obhliadku a zameranie. Následne pripravíme objednávku, pri podpise ktorej je potrebné uhradiť zálohu vo výške 50 % z celkovej sumy. Až tak je objednávka záväzná pre obe strany a zaradí sa do výroby.

 
 

„Neverte takýmto rečiam: 1 – 2 x si uhnem a v remesle každom som majster!  
Obráťte sa radšej na odborníkov.“

Ing. Roman Madej, majiteľ