O nás

Náš príbeh

sa začal písať v roku 2000 kedy Ing. Roman Madej založil firmu REMO: predaj laminátových podláh a brúsenie drevených podlahových krytín. 

Jednou z prvých zákaziek je renovácia parkiet v Technickom múzeu. 

Hlad po laminátových podlahách rozbehol obchod jedna radosť, nemalú mieru na tom mal vtedy veľký a silný partner Parkett plus. 

Veľa vtedajších zákazníkov si nás dodnes spája iba s podlahami. 

Ešte koncom roka prichádza prvý zákazník s požiadavkou na výrobu kuchynskej linky. Neoblomný kamarát prekoná prvotný odpor povestnou vetou:

„Ja ti to nakreslím, ty mi to vyrobíš a namontuješ.“

Manžel zdvihol hodenú rukavicu a pochopil, že konečne  bude môcť zúročiť všetky vedomosti svojho „kutilstva“ od útleho detstva, s ktorým vlastne nikdy neprestal. 

On sám s obľubou spomína, že do určitého veku vedel všetko iba rozoberať, lebo bol zvedavý ako to vlastne funguje. Neskôr, keď vyrástol, už to vedel aj poskladať...tak nejak sa začala naša výroba nábytku. 

Od vtedy prešlo 21 rokov, firma je plnoletá a môžeme bilancovať. 

Zamestnankyňa, ktorá mala po dlhé roky najväčší podiel na rozvoji firmy bola Janka Mezencevová, za čo jej patrí naša srdečná vďaka. 

Vystriedali sme 3 obchodné priestory a  roku 2009 zakotvili v OC Luník II na poschodí (vedľa bývalého kina Družba). Priestor sme zrekonštruovali, zriadili showroom a prepojili ho so vzorkovou predajňou podláh a interiérových dverí. Spomínané prepojenie nám otvorilo cestu pre poskytovanie komplexných služieb teda výrobu a montáž všetkých pevných prvkov v interiéry na kľúč.

Máme za sebou vyše 3750 realizácií. 

V roku 2008 prichádzam do firmy ja, s Romanom sme sa stali partnermi nielen v podnikaní ale i v živote:o)

Súčasnosť:

Ja, Dana, mám na starosti zákaznícky servis a marketing, som konzultačná editorka domácnosti, manžel Roman zastrešuje technicko-výrobný servis.

Našou filozofiou je: ...Aby bol svet krajší... skrášľovaním bývania meníme svet a máme pocit, že tým robíme ľudí šťastnejšími. 

Pri generovaní produktov používame kreativitu a cit. Garantujeme kvalitu, krásny dizajn s dôrazom na ergonómiu.

Proste poskytujeme skvelé služby

Dana: „Ak nie som na predajni, tak rozvíjam svoju tvorivú energiu v nejakom ženskom spolku.“

Roman: „Ak netelefonujem a nesedím za PC, tak hrám na gitare alebo spím.“

„Neverte takýmto rečiam: 1 – 2 x si uhnem a v remesle každom som majster!  
Obráťte sa radšej na odborníkov.“

Ing. Roman Madej