Referencie

Zelená stráň - interiéry bytov

BCT2 Košice - administratívne priestory

Nová Terasa, interiéry domov a bytov

Šafranova záhrada, interiéry bytov

OC OPTIMA interiér predajne Ecco

Byty Kysucká, Košice

drevené podlahy a vstavané skrine

Polyfunkčný komplex Cassovar - Centre Bon Santé s.r.o., Košice

interiérové dvere

Obytný dom Tállerova Bratislava

parkety, kuchynské linky a interiérové dvere

Honorárny konzulát Belgického kráľovstva Košice

laminátové podlahy

ANTIK Telecom s.r.o. Košice

interiér zákazníckeho centra

Datakon s.r.o. Košice

kancelársky nábytok

Penzión St. Nicolaus Sečovce

laminátové podlahy

Penzión Lesanka Ružín

interiérové dvere

Kimex a.s. Košice

renovácia drevených schodov

IEE Sensing Slovakia s.r.o. Kechnec

technický nábytok do výroby

Eurovia - Cesty a.s.

dodávka a montáž laminátovej podlahy

Panoráma Košice

interiéry bytov vo Viladomoch a rodinných domov

Referencie naších klientov

Menyhértová

Poradenstvo na výsokej úrovni vďaka p. Madejovej, kvalita a prevedenie na profesionálnej úrovni, služby komplet zabezpečené (murár, elektro, vodár) doporučujem služby tejto spoločnosti.

rodina Benková

Dobrý deň, 

pani Madejová a pán Madej, ďakujeme Vám pekne za všetky služby spojené s našou repas kuchyňou. Ďakujeme za pochopenie a Váš prístup, za Vašu ústretovosť, ale aj poradenstvo a to nielen pri výbere elektrických spotrebičov. Kuchyňa je  ako nová, veľmi pekne to celé ukáže. 

Prajeme Vám do budúcnosti veľa zdravia a úspechov. Nech sa Vám darí. 

Baníkovi

S Vašimi službami sme boli spokojni.

Super krátka bola čakacia doba.

Promptná bola práca majstrov, ktorí skrine montovali.

Materiál je pekný a nepoškodený.

Prajeme Vám veľa úspechov a spokojných zákaznikov.

S prianím pekného dňa.

Tomáš Lukáč, Košice

Chcel by som vyjadriť svoju maximálnu spokojnosť s prevedením prác na zákazke montáže kuchynskej linky a príslušenstva v bytovom dome Corner House, Pri plavárni 2, Košice.

Objednaná linka mala neštandardné prevedenie s dekorom Hickory v kombinácii s lesklými svetlosivými dvierkami a čiernou pracovnou doskou a jedálenským stolom, doplnené o veľkú šatníkovú skriňu s lesklými bielymi dvierkami. Najväčším problémom bolo vymyslieť bezfalcové prevedenie vstupných dverí do kúpeľne tak, aby dvere so zástenou tvorili jednoliaty kus, ktorý pokračoval rohovými skrinkami a policami. Toto dodávateľ, firma REMO interiér, spolu so subdodávateľom zvládli bravúrne. Takisto montáž elektrospotrebičov bola vykonaná veľmi dobre sú dokonale zalícované. Po celkovej kontrole boli lesklé povrchy dodané a nainštalované bez škrabancov. Musím vyzdvihnúť prístup montážnych technikov, ktorí ešte po našej korekcii omietky pred dodávkou linky museli dopasovať skrinku sfrézovaním jednej bočnej steny. Je to ale upravené tak, že to nie je vidno, nakoľko sa bočná doska nachádza v styku so stenou. Takisto dvierka, nachádzajúce sa nad práčkou so sušičkou sa po cca mesiaci teplotnou rozťažnosťou „zväčšili“ a bolo potrebné sfrézovať jednu hranu, čo bolo vykonané k spokojnosti. 

Katarína Hrtúsová, Sečovce

Ani neviem, či mám byť stručná alebo rozpísať svoje emócie. Po dnešnom úžasnom dni, počas ktorého sa "Vaši chlapci" precízne vyhrali s detailami pri montáži vstavanej skrine, vchodových a interiérových dverí u nás doma, som veľmi rada, že som vás všetkých mala možnosť spoznať. Pojem Remointeriér pre mňa nadobudol úplne nový rozmer. Skvelá komunikácia a poradenstvo, následná kvalitná výroba, doplnená príjemným,ústretovým a veselým kolektívom, ktorý už priamo v teréne zhmotňuje sny a predstavy dovtedy zakreslené na papieri a na konci tohto príbehu je úsmev a radosť z toho, čo je doma - vďaka vám všetkým - nové. Prajem Vám veľa spokojných zákazníkov a rozšírenie pôsobnosti aj v širšom okolí, aby sa aj tí, ktorí o vás ešte nevedia, mali možnosť sami presvedčiť o tom, čo už dnes viem i ja... :)

rodina Kunderová, spokojní zákazníci

Ďakujeme firme REMO interiér. Vrelo odporúčame všetkým zákazníkom, ktorým záleží na profesionalite, kvalite a slušnosti.

Otka

Dobrý deň, pani Madejová, chcem sa veľmi pekne poďakovať za skvelú spoluprácu a nádhernú kuchynku. Som veľmi, veľmi spokojná. Boli ste ku mne veľmi milá, samozrejme aj "zbytok Vašej posádky", vrátane chlapcov, ktorí tu boli robiť.

Želám Vám všetko dobré a pekne pozdravujem.