Služby

Vďaka tomu, že nás oslovíte, ušetríte kopec času, ktorý môžete venovať sebe alebo svojim najbližším.

Ak zastrešíme celú stavbu, ustriehneme všetky termíny, aby vybavenie interiéru prebehlo hladko a bezproblémovo. Nemusíte dookola vyvolávať viacerým firmám, komplexnú realizáciu máte od jedného dodávateľa v super kvalite, v harmónii kontrastov a v pomernej cene.

Balík služieb = individuálne nacenenie. 

 Príprava

Ušetríte si kopec času, keď sa na prvú návštevu vopred pripravíte. Konkrétne pri kuchyni si pripravte nákres miestnosti, ak je k dispozícii tak aj projekt, vrátane inžinierskych sietí. V prípade nábytkových prvkov potrebujeme poznať ideu nábytkového prvku, ktorý ste si vysnili, postačí napr. obrázok stiahnutý z Google. Následne mu pridelíme rozmery a dekor.

 Konzultácia

Na konzultáciu je potrebné sa vopred telefonicky objednať aby sme sa Vám mohli plnohodnotne venovať. Vyhraďte si aspoň 1 –2 hodiny. Jednak budete mať z čoho vyberať, jednak budeme hľadať najlepšiu dispozíciu či už vašej kuchyne alebo nábytkového prvku.

 3D projekt

Keď doladíme všetky detaily a vyberieme materiály, sme na ťahu my, aby sme pripravili predbežnú cenovú ponuku. Po jej odsúhlasení nasleduje zameranie a objednávka. Po úhrade zálohy vo výške 50 % z celkovej sumy nasleduje príprava 3D projektu na mieru. V tejto fáze sú ešte možné korekcie návrhu. Po odsúhlasení projektu klientom sa zaradí do výroby. Termín dodania sa pohybuje v rozmedzí 8 - 12 týždňov.

 Celkové rekonštrukcie

Na základe požiadaviek zákazníkov i neustálych sťažností na nepoctivých remeselníkov, jsme se rozhodli, že dáme dohromady tím ľudí, ktorí majú radi svoje remeslo a prácu odvedú na 100 % k spokojnosti klienta. 

  • návrh architekta  
  • ráce murárske, inštalatérske a kurenárske, elektroinštalačné, maliarske a pod.

Potrebujete celkovú rekonštrukciu bytu, domu, kancelárie - SME TU PRE VÁS.